Kurumsal

hakkımızda

 

Polikarbon İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 1993 yılı Kasım ayından ticari faaliyetlerine başlamış olup, siz değerli müşterilerimize en iyi ürünlerle en iyi fiyatlarla ürün ve hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Polikarbonat, gün ışığından azami faydalanma esasıyla üretilen ve yan ürünlerinin UV ışınlarına karşı koruyucu etkisinin bulunduğu ,ekolojik dengeye katkısı gerçeği ile firmamız, bulunduğu yurtdışı bağlantıları ile müşterilerimize en iyi ve en yeni ürünler ile firmamız ülkemizde malzeme ve hizmetleri sunmaktadır.

Polikarbonat ve Solid ,hafiflikleri ve günümüzün tekno sürecinde albenisiyle iç piyasada ise direkt tedarik kanallarından ve üreticilerden temin edilen ürünler ile nihai müşterilerimizi buluşturmak ana hedeflerimizden birisidir.

Uzakdoğu ve Avrupa ülkelerinden almış olduğumuz temsilcilikler sayesinde bu ülkelerde üretimi ve pazarlaması yapılan ürünleri ara satıcılar ve nihai tüketiciler adına ürettirip lojistiğini yapmaktayız.

Biz bir elmanın yarısı gibi kederde tasada hep aynı kaldık değişmenin dışında. Tavizsiz, ilkesel duruşumuzla, öncü olduğumuz sektör içinde, katılımcı ve atılımcı ruhla hep ilerledik ,durmadan ilerledik… Böyle başladı ticari serüvenimiz hep böyle devam etti. Dürüst üreticilik,dürüst satıcılık düsturumuzdur.

Hayallerimizde ki gidilebilir, ulaşılabilir ,kazanılabilir ticari başarıları, sanki olmuşuz gibi sanki yapmışız gibi zaman, önümüze sunuyor. Bu umutla bildiğimiz ticaret; argümeni yalın açıklık ilkesiyle örülüdür.

Misyonumuzdaki esas hedefimiz ise; her zaman, heryerde sürdürülebilir rekabetçi pozisyona sahip, faaliyet gösterdiği müşteri sektörlerinde toplam dekoratif ve estetik hedefler ve çözümler sunan en iyi şirket olmak.

Karar alma, uygulama ve eylemlerde şeffaflık ilkesini göz önünde bulunduran firmamız, temelde müşterinin ihtiyacına uygun mal ve hizmet üretmek amacıyla kurulmuş bir kurumdur.

Faaliyetlerinde serbest teşebbüsün esasları gözetilir. Firmamızın oluşturduğu ticari konsept kaynakların üretilmesi ve satış pazarlanmasında ve tüm uygulamalarda şeffaflık ve açıklık esastır.

Hizmetlerimizde geçici çözümler ve anlık kararlar yerine sürdürülebilirlik esası ile hareket ederek, müşterilerimizin ihtiyacı olan mal ve hizmetler karşılanırken, anlık kararlar ile geçici çözümler üretmek yerine; planlı, kalıcı, gelenekselleşmiş ve yönetim değiştiğinde de sürdürülebilir hizmetler üretmek en büyük hedefimizdir.

Sektörümüzün yönlendiricisi ve teknolojik öncüsüyüz. Her zaman polikarbonat ve solid levha da mükemmel ürünler geliştirmekte ve problem çözümleri sunmaktayız. Gelecekte de teknolojik gelişmelerde enerji alanında belirleyici olmak istemekteyiz.

Toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyoruz. Toplumsal değerler olarak bilim, sanat ve kültürü önemsiyoruz.Vakıf çalışmalarımız uygun konjoktürde planlamaya geçecektir.

En yüksek kalite ile piyasaya polikarbonat ,solid levhalar,Alüminyum kompozit levhalar,dekota levhalar sunmaktayız

olikarbon İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.  olarak her alanda mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz. Her zaman “Hiçbir şey düzeltilemeyecek kadar iyi olamaz.” Parolasıyla hareket etmekteyiz.