Polikarbon

Polikarbon levha günümüzde eşsiz bir yapı malzemesi olarak bilinir. Çatı sistemleri için ideal bir ürün son yıllarda ülkemizde hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Uygulaması çok basit ve maliyeti çok az olduğundan ötürü, ülkemizde hızla büyüyen bir üründür. Aslında birer reklam malzemesi olarak bilinen bu ürünler, yapı sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Avrupa’da daha sık rastlayabileceğimiz bu levhalar, Türkiye’de de üretimi gün geçtikçe yaygınlaşmaya başlanmıştır.

Polikarbon levhalar, standart olarak 210×600 cm olarak üretilirler ve yine en çok üretilen kalınlıkta 4-6-8 ve 10 mm dir. Renk olarak ise, şeffaf ve beyaz olanı en çok tercih edilenler arasındadır. Bunun haricinde ebatlarında eğer büyüme yoksa, makineler yardımıyla istediğiniz ölçülerde kesebilir, ihtiyacınız doğrultusunda kullanabilirsiniz. Eğer bir büyüme söz konusu ise, özel siparişle istediğiniz ebatlarda üretimi yaptırabilirsiniz. Yine kalınlıklarda 16 ve 30 mm pek nadir olarak üretilir. İhtiyaç doğrultusunda bunlarında üretimi için özel sipariş verebilirsiniz. Renk olarak şeffaf, beyaz, füme, turkuaz, yeşil, turuncu, mavi, kırmızı başlıca olarak üretilirler.

Polikarbon levhalar ve diğer reklam malzemeleri hakkında bilgi almak için polikarbon.com.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.